0531 340 4331
0537 489 2936

Beslenme Uzmanlığı

Roll Shape & Vacu Activ cihazlarımız ile Zayıflayın ve Sıkılaşın

Beslenme ve Diyet Danışmalık Hizmetleri

Beslenme, büyüme, gelişme ve sağlık için gerekli olan besin ve besin ögelerinin vücuda alınmasıdır. Yeterli-dengeli beslenme ise bu ögeleri içeren gıdaların sağlığın gelişmesi ve korunması için bilimin belirlediği ve önerdiği miktarlarda tüketilmesidir. Tek başına hiçbir gıda diğerlerinin yerini tutamaz ve vücudun ihtiyacı olan besin ögelerinin tümünü karşılamaz. Tek yönlü, uzun süre eksik veya fazla beslenmek, uzman kişiler tarafından yazılmayan sağlıksız diyetleri uygulamak, sağlığı doğrudan veya dolaylı etkileyerek hayatın herhangi bir döneminde vitamin-mineral yetersizliklerinden, geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına kadar birçok alanda karşınıza çıkabilir, sizi bedenen ve ruhen olumsuz etkileyebilir.

Birimimize bağlı çalışan diyetisyenlerimiz yemek hizmetinin sağlıklı ve kaliteli olarak verilmesini sağlamak, beslenme konusunda bilgi sahibi olmak isteyen öğrenci ve personelimize danışmanlık hizmeti vermek amacıyla görev yapmaktadırlar.

 

Yüz yüze danışmanlık

Ofisimizde gerçekleştireceğimiz her seansımızda Diyetisyenimiz  ile kapsamlı vücut analiziniz yapılır. Ölçüm sonuçlarınıza göre belirli bir süre ve bu sürede ulaşması gereken hedef kg belirliyoruz. Kan tahlil sonucunuz, yaşam tarzınız, kilonuz, fiziksel aktiviteniz ve hedef kilonuza göre size özel diyet listenizi hazırlıyoruz. Her seansta vücut analiziniz tekrarlanıp, ölçüm sonucunuza göre yeni diyet listenizi oluşturuyoruz.

 

Online danışmanlık

Eğer ofisime gelme durumunuz yok ise benimle Online Diyet e başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken; mailinize göndereceğimiz diyet bilgi formunu doldurmanız ve bana son 6 ay içerisinde yaptırmış olduğunuz kan tahlil sonuçlarınızı göndermeniz.

 

Ayrıca merkezimde vacu active cihazımız, bodyshape, rollshape cihazımız, özel reformer pilates hizmetimiz de bulunmaktadır. Unutmayın ki; sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için; sağlıklı beslenme ve spor birlikte olmalıdır.

 

  • Kilo Problemleri
  • Obezite ve Kilo Kontrolü
  • Kilo Almak için Diyet Tedavisi
  • Hamilelik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü
  • Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme Tedavisi
  • Hastalıklarda Diyet Tedavisi
  • Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
  • Sporcu Beslenmesi
  • Emziklilik Döneminde Beslenme gibi konularda kişiye özel diyet danışmalığı vermekteyiz.