0531 340 4331
0537 489 2936

Bursa Zayıflama Merkezi

Bursa Zayıflama Merkezi

Berussa Fit & Pilates Studio Tanıtımı

Berussa Fit & Pilates Studio ve Zayıflama Merkezi olarak kısa zaman içerisinde önemli yollar aldık. Bu yollar bize ikinci şubemiz olan Berussa Fit Studio Mescioğlu Plaza olarak dönüş sağladı. İki şube ile de sizlerden gelen sorulara, isteklere cevap vermekteyiz. Teknoloji harikası olan özel cihazlarımız ve uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde istenilen form düzeyine kavuşacaksınız. Enerjimizi güler yüzlü kadromuzdan ve sizlerden aldığımız pozitif dönüşlerden almaktayız. Berussa Fit sizler sayesinde Bursa zayıflama merkezi haline gelmiştir. Berussa Fit Pilates olarak; bodyshape, rollshape, beslenme uzmanlığı ve egzersiz pozisyonları hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Adresimiz ; Konak mahallesi Lefkoşa caddesi no: 42 Kat: 6 Nilüfer/ BURSA. Origami Flat İş Merkezi içerisinde yer almaktayız. 0531 340 4331 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

E-mail: info@Berussapilates.com

Bodyshape Hizmetimiz Nedir?

Bodyshape, Avrupa’da üretilen yüksek teknolojili bir sıkılaşma ve yağ yakma aracıdır. Cihazdan koşu bandı özelliğinin yanı sıra aynı zamanda vakum ve kızılötesi teknolojisi ile basınç uygulanabilmektedir. Bu haftada 5000 kalori yakımı konusunda fayda sağlamaktadır. Kaslarda arttırılmaya çalışılan enerji tüketimi sayesinde bölgesel incelme ve vücuttan su atımı mümkün olmaktadır. Bu sayede kilo kaybı ortaya çıkacaktır. Uyarılan kaslar sonrasında cilt yenilenme ve düzelmeler yaşamaktadır. Seans başına 2500 kalori yakımı yaşanmaktadır.

 

 

Bursa zayıflama merkezi içerisinde bodyshape, sizlere aşağıda yer alan işlemleri uygulamaktadır.

Vakum: Bu teknoloji cihazın hava ile olan temasını keser ve içeride alçak basınç oluşturur. Bu kişilerde yürümeyi zorlaştırırken ödem atma ve kilo kaybı yaşanmasını sağlar.

Ozon: Bu tedavi de oksijen dokular tarafından kullanılır ve kan dolaşımında hızlanma yaşanır. Arter duvarlarının ferahlaması ve yağlar yüzünden oluşan blokların açılması yaşanır.

Kolajen: İnsan vücudunda yer alan lifli bir protein çeşididir. 30 yaş itibari ile bu üretim azalmaktadır. Kolajen üretiminin azalması kilo kaybında yavaşlığa yol açan en önemli sebeplerdendir. Cihazımız sayesinde dokular içeriden desteklenir ve canlanması sağlanır.

Kızılötesi: Vücut da biriken toksinlerin atılmasını sağlayan infrared özelliği bulunmaktadır. Sağladığı ısı; ağrıları azaltır, kas tutulmasını önler ve kan dolaşımını arttırır.

Kromaterapi: Organizma ve hormonların renkler ile olan etkileşiminde etkilidir. Pozitif iyonlar, vücut direnci ve dengesi, çakraların açılması ile birlikte kilo kaybına yardımcı olur.

Aromaterapi: Geçirilmiş hastalıklara karşı bağışıklığı arttırmak ve savunma sistemini güçlendirmek için kullanılan bir tekniktir. Bitkilerin kökü ve çiçeğinden damıtma sistemi ile elden edilen uçucu yağ özleri kullanılır. Yan etkisi bulunmaması ile birlikte kendinizi dinç hissetmenizi sağlar.

Rollshape Hizmetimiz Nedir?

Rollshape, Uzakdoğu’da uygulanan masaj tekniğinin teknoloji eşliğinde günümüze uyarlanmış halidir. Cihazımız kan dolaşımının hızlanmasına ve yağ yakımına yol açmaktadır. Selülitlere karşı performansı en önemli özelliğidir. 10 seanslık kullanım sonucu fark yaratan bir hizmet sunmaktadır. Rollshape, bodyshape de yer alan; ozon, kromaterapi, kolajen ve kızılötesi hizmet özelliklerini barındırmaktadır.

Beslenme Uzmanlığı Hizmetimiz Nedir?

Uygulanan egzersiz programları gibi beslenme programı da çok önemlidir. Büyüme, gelişme ve sağlığın devamı için dikkat edilmelidir. Uygulanan beslenme listesi kesinlikle tek yönlü gıdalardan oluşmamalıdır. Beslenme çeşitliliği olmaz ise vücut direnci, vitamin eksikliği ve bedenen geri dönüşü olmayan sorunlar oraya çıkabilir.

Bursa zayıflama merkezi olarak, yüz yüze ve online beslenme danışmanlığı hizmetimiz bulunmaktadır.

Yüz yüze danışmanlık:Tesis içerisinde yapılan her seans aşamasında vücut analizi yapılmaktadır. Sonuçlara göre program ve hedef belirlenir. Belirlenen program mutlaka vücut kan değerleri, boy ve kilo kontrolü esas alınarak yapılır.

Online Danışmanlık: Tesise gelemeyenler için online programımız bulunmaktadır. Sizden istediğimiz; mail yoluyla diyet bilgi formunu doldurmanız olacaktır. Ek olarak son 6 aya ait kan tahlil sonuçlarınızı iletmeniz yeterlidir.