0531 340 4331
0537 489 2936

Rollshape

Roll Shape & Vacu Activ cihazlarımız ile Zayıflayın ve Sıkılaşın

2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak, yağ hücrelerinin yok olmasına yardımcı olur.

Rollshape’in en büyük özelliği selülitlerle olan savaşıdır. 10 seanslık düzenli Rollshape kullanımında, gözle görülür şekilde selülitlerin giderilmesine ve vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur.


OZON

Ozon tedavisi oksijenin dokular tarafından kullanımını iyileştirerek kan dolaşımını hızlandırır ve geliştirir. Dilatasyonu canlandırır, arter duvarlarının ferahlamasını sağlar. Yağlar yüzünden oluşan blokajların açılmasına sebep olur.


KROMATERAPİ

Kromaterapi renklerin organizmalar üzerindeki tedavisidir. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır; cilde pozitif iyonlar yükler, vücut dengesi, direnci ve ruh sağlığı için yararlıdır ve vücut çakralarının açılmasına yardımcı olarak bölgesel kilo kaybını kolaylaştırır.


KOLAJEN

Kolajen, insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Vücutta kolajen üretimi 30 yaşından sonra azalmaya başlar. Bu, kilo kaybını etkileyen en büyük sebeplerden biridir. Kolajen; insan organizasmasının en önemli dokusu olan kas bağ dokusunun içerden beslenmesini destekler ve dokuyu yeniden canlandırarak sıkılaşmasını sağlar.


KIZILÖTESİ

Infrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; ısıyla beraber eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır, ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir. Ayrıca iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur.